Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przyszłe Mamusie xl :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 15:36   #76
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Przyszłe Mamusie xl :)

Cytat:
Napisane przez lilo Pokaż wiadomość
My w niedziele powiedzieliśmy rodzinie, mąż miał urodziny i się wszyscy zjechali więc hurtem poszło
Czyste szaleństwo
A wczoraj w pracy powiedziałam
Może to trochę szybko ale wierzę że im więcej osób wie tym większe wsparcie i tyle osób trzymających kciuki wokół więc MUSI się udać!
Fajnie, że się pochwaliliście
My w sumie odkąd dowiedzieliśmy się to wprost mówiliśmy, że jesteśmy w ciąży czasem przy jakimś żarcie czy przygryzce

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez marta9200 Pokaż wiadomość
Hej! Chcialabym do was dolaczyc. Dzis ujrzalam dwie kreseczki, co prawda testowa troche bledsza. To byl nasz 1 cykl staran i wychodzi na to ze sie udalo.
Gratulacje!!!
Pisz, pisz, pisz i się udzielaj jak najwięcej

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Claudette1996 Pokaż wiadomość
Nie chce nikogo tu obrażać ale niektóre dziewczyny gdzie wy macie nadwagę ja marzę żeby ważyć tyle co niektóre z was, przynajmniej poniżej 100 kg, bo już od 3 lat ważę powyżej 100 kg

Ja w miarę możliwości będę się odzywać, czasem nie mam humorku i weny na pisanie
Wstałam dziś o 6 bo na pobranie krwi pojechałam, mam nadzieję że ostatnie przed porodem, a teraz objadłam się czereśniami i urządzę sobie drzemkę.
Dokładnie o to samo kiedyś pytałam

Rozumiem Cię, każda z nas tak ma, nie tylko Ty Pisz jak tylko będziesz miała ochotę

Ty pojadłaś czereśni, a ja... objadłam się truskawkami, ale były pyyyszne

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez marta9200 Pokaż wiadomość
Dziewczeta wy tez zle sie czulyscie na poczatku ciazy? Nie mam ochoty nic jesc, ale za to duzo pije. Bola mnie plecy, macica caly czas mnie kluje. I te okropne bole glowy i humorki.

Dokładnie tak samo miałam... i jeszcze bolące piersi i mdłości
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując