Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-03, 15:48   #4722
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Że nie obciąża, to fakt, jest mega lekkie. Tylko że ja nie mam ani worków, ani cieni i już zaczęłam stosować konkretniejsze kremy. Stęskniłam się za czymś mocniejszym

A co z tym kolagenem?
Długo stosowałaś? Jakie były efekty?

To Ci zazdroszcze Niestety to moje najwieksze zmory



Stosowałam jak mi pasowało, ale mi się wydaje, ze ten kolagen jako tako chyba nic nie robi, oprocz tego, ze poprzez okulzje wygladza twarz i ja tak wypelnia. Dla mnie ma dzialanie bardziej dorazne, niz jakiegos dlugofalowe, ale moge sie mylic.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
Wiem jak się stosuje żele hialuronowe, i generalnie ich nie lubię i nie kupuję. Na ten 5x HA się skusiłam, bo zawiera pro-kwas hialuronowy, który świetnie mi służył w serum miedziowym z BU. Booster ma 5% tego kwasu, żel ma 2%, a prawdę mówiąc trochę go zmarnowałam przelewając z pipetki do butelki, więc może mam tylko 1%.
W każdym razie nie czuję tego super efektu wypełnienia skóry, który miałam po boosterze miedziowym. Zmarnowałam 50zł i tyle.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------


Właśnie nie mam fb, wolałabym newsletter. A swoją drogą BU ma sklep internetowy jak rodem z lat 90' , rzadko się taki rzeczy obecnie widuje. Plus płatność tylko zwykłym przelewem. Wszystko to takie niewygodne i w stylu retro. Szkoda, że ich na allegro nie ma. Wiem, że allegro ma duże prowizje, ale może bym się to mimo wszystko opłaciło przy większym obrocie. Ja na pewno zamawiałabym częściej gdyby mieli darmową dostawę smart.

Rozumiem. To moze po prostu serum Ci sluzylo, a nie zel jako taki. U mnie ten zel bardzo fajnie sie sprawdza.



Odnosnie ich polityki, niestety ro prawda. Ale BU od dawna ma troche skostniale podejscie, chociaz to nie stoi na przeszkodzie zeby dalej sie rozwijali i istnieli na rynku
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując