Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 11:13   #4340
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Pokaż wiadomość
Ja juz po zabiegu Alfaparfem.
Zdjecia wstawie jutro, jak umyje calkowicie wlosy. Robilam wg polskiej instrukcji.
Efekt poki co porownywalny do Kativy. Wlosy gdzie niegdzie sie lekko faluja, ale prostowalam na 160-170 stopniach i przeciagalam ok 5 razy. I tez nie dosuszylam po wszystkim wlosow do konca, bo juz mnie czas gonil, wiec to moze przyczyna. Zobacze jak bedzie jutro po umyciu wlosow i calkowitym wysuszeniu wlosow- zrobie zdjecia.
Na wlosach utrzymuje mi sie zapach i dosc ciezko je rozczesac na koncach mimo ze uzylam odzywki w sprayu i mythic oil. dlatego konieczne jest dla mnie mycie. Dzis juz nie zdazylam.
Podczas prostowania unosil sie lekki dymek i smrodek. Smrodek byl tez czasem wyczuwalny podczas suszenia, ale nic nie drapalo ani nie szczypalo w gardlo czy w oczy. Skora glowy tez mnie nie swedzi a spadalo mi troche tej pianki na przedzialek. Kolor chyba bez zmian.
Aplikacja szybka i mega wygodna dzieki tej piance. Czas calego zabiegu wykonywanego bez pomocy innej osoby zamknie sie w 3h, albo i mniej- zalezy od wprawy.
Zuzylam ok polowe opakowania wiec nastepnym razem zabieg wykonam wg angielskiej instrukcji.
Zdjecie 1 i 2 to wlosy po umyciu szamponem z zestawu i wyszuszeniu suszarka. Szampon lekko prostuje wlosy bo moj skret jest mocniejszy. Zwlaszcza wierzchnia warstwa sie wyprostowala.
Kolejne zdjecia to efekt dzisiaj po umyciu wlosow. Wlosy faluja sie gdzie niegdzie, ale mam z niki zdecydowanie mniej roboty niz przez zabiegiem. Konce jednak nalezaloby podciac bo ciut ciezko je rozczesac. Smrodek z wlosow juz ledwie wyczuwalny, ale cos tam niestety czuc:/
Puch ujarzmiony i skret latwiejszy do ogarniecia na okraglej szczotce.
Niestety do starego encanto mu daleeeeko, ale zdecydowanie na plus przemawia czas wykonania zabiegu oraz sposob aplikacji keratyny. Uwazam ze zadowolone z efektu beda dziewczyny ktore maja lekki skret i nie zalezy im na drutach. Oraz te ktore chca po prostu ogarnac puszace sie wlosy. Ja mam mieszane uczucia, glownie przez ten zapach...
Nastepnym razem zrobie wg angielskiej instrukcji i porownam efekt.
Przepraszam za jakosc zdjec, ale nie mialam kogo poprosic i robilam w lazienkowym lustrze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2016-06-07 11.59.36.jpg (358,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2016-06-07 12.00.21.jpg (369,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2016-06-07 12.00.50.jpg (314,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2016-06-07 12.03.53.jpg (75,4 KB, 48 załadowań)
magdaavon jest offline Zgłoś do moderatora