Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-13, 21:32   #3198
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Jest moc


Oooo na Miss Door mialabym ochote. Wachalam niedawno i calkiem fajne





Mogliby tak zrobic.

Kurcze ostatnio mam duzo stresow w pracy i zaczyna mi sie to odbijac na zdrowiu. Pikawa mi wysiada. Juz nastawilam tz zeby sie nie zdziwil jak przejde na jego utrzymanie. Przez pol roku mi beda placic polowe pensji a potem czegos poszukam. Chyba ze zmienie bramze to moge od razu isc do pracy.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Daj znać

Na pierwszy rzut oka jest ok. Reszta wyjdzie w użytkowaniu

Aaa, ale ze mnie wyłupek Nie mam próbki maski, tylko kremu - KLIK. Oba były w takim samym opakowaniu i chyba pani douglasówka się pomyliła i dała mi krem.

Mam nadzieję, że go nie wycofają


Pamiętam jak wychodził, śliniłam się do niego, ale nie udało mi się złapać.

Mam taki jeden, zaczęłam używać maskę dopiero. Reszta czeka
Jak wrzucilam w analizator składu to mi strasznie dużo wyrzucilo potencjalnie złych składników, ale ja to sie nie znam w sumie.
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja najbardziej lubię kubki starbucksa, są szczelne, ładne i bardzo, bardzo dobrze trzymają ciepło. Nie mają rączki, nie wiem czy Ci zależy - mi to bardzo pasuje. Mam 3 z serii z miastami / państwami, można normalnie stacjonarnie kupić.

Kupowałam różne kubki termiczne, też takie z metalowymi i gumowymi elementami i z tych starbucksowych jestem najbardziej zadowolona, szczerze polecam

Ooo a ja właśnie miałam pisać, że na pewno Starbucksowych nie polecam, ale może na trafny egzemplarz trafiłam skoro Tobie się tak dobrze spisują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując