Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-14, 12:03   #10
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Thumbs up Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Kalakiria , dziękuję za Twój wątek P90X Nie jakiś efekt ale JAKI - wystarczy zobaczyć zdjęcia dziewczyn na youtube , też chcę mieć takie ramiona i tyłek

Ja jestem prawie po Chalean extreme i P90 master series ( wstęp do P90X ) kończę w środę. Też zainwestowałam w zmienne talerzowe hantle 10 kg i po 3 miesiącach z łatwością podnoszę na jednej ręce 6 kg, wyciskam po 8kg , i nogi mi schudły po przysiadach z obciążeniem .

To ja też od poniedziałku dołączam się do grupy P90X - może zrobimy zestawienie uczestników w pierwszym poście, mogłybyśmy wpisać rezultaty po 30-60-90 dniach I rundy

Ja połączę P90X z Insanity rzecz jasna oraz może z Turbo fire - jeszcze nie wiem. Aha , i też nie mam drążka w drzwiach może to i lepiej bo zauważyłam, że dziewczyny są szersze w plecach po tym ? Hm ... Ale zamiast podciągania tam jest wersja przyciągania linki do siebie - trzeba by ją zaczepić o gwóźdź w ścianie pokombinuję

Mam tu taki planik ze strony P90X beachbody - połączenie P90X z Insanity - sama nie wiem, jeszcze nie wiem jaki program wybiorę czy classic czy lean ale chyba przy aerobach z insanity lean nie ma sensu

A Ty Kalakiria zamierzasz łączyć P90X z Insanity , jeżeli tak to jak ?

pzdr
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując