Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - w spr. nowej kredki do powiek z avonu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-17, 12:41   #4
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: w spr. nowej kredki do powiek z avonu

Cytat:
Napisane przez Hexxana
MagJa wzywam do wypowiedzenia sie
Stawiam się na wezwanie

Kredki tylko oglądalam w COKu, więc wielkiego doświadczenia z nimi nie miałam, ale muszę powiedzieć, że mi się spodobały Z jednej strony konturówka, z drugiej sprytny cień do kompletu- idea fajna Tylko nie rozumiem dlaczego fioletowa kredka ma w sobie fioletowy cień i brązową konturówkę Bez sensu. Reszta ma już dobrane konturówki pod kolor cienia. W ogóle to najlepsze są w tych kredkach cienie, bo mają w sobie takie maciupeńkie drobinki rozświetlajace. Naprawdę fajnie to wygląda - przynajmniej na dłoni Mnie się szczególnie spodobała czarna kredka, z jakby ciemnoszaro-czarnym cieniem z różnokoloworymi iskierkami. Te iskierki są bardzo, bardzo delikatne, ale jak się bliżej przyjrzeć to widać, że kolorowe. Z kolei kredka srebrna mieni się już bardziej intensywnie i tylko na srebrno - fajna, jak ktoś lubi taki migoczący makijaż. Zielona, granatowa i fioletowa są już takie bardziej zwykłe, ale też fajne. Szkoda tylko, że w sumie wszystkie odcienie są raczej zimne Avon chyba zapomniał o ciepłych typkach...
A co do szczegółów technicznych - cień ukrywa się w zatyczce, na tyle sprytnej, że się stamtąd nie wysypuje, a z kolei po zatknięciu jej na aplikator nabiera się na niego odpowiednia ilość cienia. Ciekawe tylko na ile go starczy
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując