Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak koloryzacja (przyciemnianie) wpływa na włosy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-24, 16:26   #2
malaxdd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 170
Dot.: Jak koloryzacja (przyciemnianie) wpływa na włosy?

Cytat:
Napisane przez Płazik Pokaż wiadomość
Witam. Bardzo chciałabym się dowiedzieć czy koloryzacja włosów długich i oklapniętych.. wpłynie na to, ze moje włosy będą się choc trochę wolniej przetłuszczać (za sprawą przesuszenia od farby) oraz czy włosy będą bardziej usniesione? Na oku mam loreal casting creme , ten bodajze bez amoniaku.. (zastanawiam sie nad mroznym bezem, mroznym kasztanem a miodowym karmelem..)Chciałam się Was spytać czy Wam Drogie Wizażanki włosy po pofarbownaiu lepiej sie układają? Bo ja jak mialam kiedys pofarbowane (dzis juz mi odrosly) to sie lepiej ukladaly zdecydowanie.ale moze było to spowodowane milard razy lepsza fryzura? (ostatania wizyta u fryzjerki kosztowała mnie tysiace łez i znacznie mniej wlosow na glowie..)

Z gory dziekuje za odpowiedz.




ps mam zamiar dzis sie pofarbowac.
..
Dobrze obcięte włosy to podstawa. Jeśli będą dobrze obcięte, to same będą dobrze się układały. Jeśli chcesz mieć je bardziej uniesione, lub mniej przetłuszczające się stosuj szampony do tego typu włosów.
__________________
Chcę być sobą, wredną dziwką w sukni od Prady,
którą każda chciałaby być, którą każdy chciałby mieć



uwielbiam być psychiczną masochistką. to smakuje jak czekolada
malaxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując