Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Blusche
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-05, 09:04   #990
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
no i mamy przecene 30$
Fergusonku który z bronzerów byś poleciła mi, jestem na poziomie Caramel Coretto (z lucy Creamy Olive)

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------


znalazlam porownanie flatow zrobione przez Fergusonka i chyba jednak odpuszcze sobie flata... wydaje mi sie bardzo malo zbity;>
Goldiko... hmm..
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=760
tutaj sa porownania bronzerow. A jakiego efektu potrzebujesz? Tahiti czy jak on sie nazywa bedzie za jasny.. spice mozliwe ze nei da na tyle wyrazistego efektu jaki potrzebujesz, ale nie da sie z nim przesadzic.
summer/sunset sa na swatchu, raczej pomaranczowe..
Sprobowalabym tych dwoch nowych napewno

Do podkladu tez uzywam tylko Edm.. Flat Blusche do primera, finishingu(obydwoch) i nawet bronzera

a widzialas ile nowych pedzli ??


Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
mnie! mnie!

w EDM jestem golden fair, golden light tez ujdzie. no zoltek ze mnie, ale bezoliwkowy (w oliwkach wygladam jak Czesio).
powinnam celowac w Butterscotch Toffee i w Braziliana tak na logike - chyba. Ale tak czytam o tej zmieie kolorkow i juz sama nie wiem mysle nad formula full matte.
a ktoras z Was zamawiala ostatnio tinted primery? jak wrazenia?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=761 tutaj primery.
Nie wysusza mnie-ale wyraznie przedluza trwalosc makijazu. Z drugiej strony zauwazylam jesli uzywam przez pare tyg tylko podkladu to jest odrobine przesuszona.. a z primerem nie-a widze dziewczyny maja inne wrazenia.. Moze to indywidualna sprawa?
na "lepsze" dni cery nakladam tylko korektor i primer-matuje i ma male krycie, mniejsze niz matte ale pozostawia woalke koloru(uzywam medium).


Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
ja byłabym bardzo wdzięczna
oto mój post, wklejam link, aby nie zaśmiecać

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=868
Dotroresso
Kurcze, na moim monitorze w pracy kolory sa takie przeklamane.. To jest kategoria beige prawda?
Napewno Colombian.. nie jestem pewna co do jasnosci tego odcienia z edm(nie mialam go).. ale jesli chcesz moge sprawdzic na blogu Cathy i porownac. Mozesz zejsc o jeden odcien w gore i w dol i wziac trzy sample.



Cytat:
Napisane przez Lena4 Pokaż wiadomość
Ferguusson ja też, ja też

Wiem, że już było, ale nie zaszkodzi się upewnić. Używam Linen intensive z EDM i potrzebuję czegoś podobnego w formule kryjącej. Które kolorki są beżowe, takie neutralne bez żółci, różu, oliwki czy pomarańczu, a które są przyszarzało beżowe jednak z kapką żółtego? I który kolor będzie odpowiadać FLN intensive z EDM? Dziękować za poradę

Dziewczyny mające porównanie żółtego korektora z EDM i Blushe - jakie wrażenia? Od kiedy dodali LL EDMowski lezy na mnie tragicznie, wcale nie zakrywa cieni pod oczami, jest po prostu tragiczny. Będę zadowolona z Blushe? Ma zblizony poziom nasycenia pigmentem i odcień?
lenko, Linen to French vanilia, FLN porownalabym to English (nie jestem pewna czy nie jest odrobine jasniejsza.. chyba jest. Tak, jest)
jesli chcesz czysto szarawy, neutralny to French, jesli ma byc odrobine cieplejszy(ale w bez, nie w zolc) ale ta sama jasnosc to French + Vanilia Latte.. jesli ciemniejszy ale ten sam poziom co linen to french i english lub sam english.
beige Blusche sa czystymi bezami, nie wpadaja z zadne inne tony

Zoltego bardzo rzadko uzywam, bardzo odznacza sie na zdjeciach(nawet jesli w rzeczywistosci sie wtopil) i trzeba uzyc wiecej podkladu by zatuszowac roznice. Ewentualnie mieszam go z lososiowym i pieknie tuszuja cienie.
Poziom nasycenia i pigmentacja sa te same(ale mialam tylko probke, teraz nie uzywam wogole zoltego).



Cytat:
Napisane przez vesper Pokaż wiadomość
dziewczyny która formuła jest lepsza full mate czy oryginal mate nie mogę się zdecydować nie zależy mi na kryciu bardziej ,żeby wtapiał się w skórę i był łatwy do aplikacji czasem mam ciężką rękę i wychodzi mi piękna maska
widze ze dziewczyny polecaja nizej SS.
Ja bym pewnie wymieszala FC i Matte

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie porównanie Minta z edm i korektora Green z Blusche?
robilam porownanie korektorow chyba
wg mnie sa porownywalne, podobny sklad(co przed edm-owska zmiana).

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane ja mam takie pytanie "na zaś" - ile trwać będzie ta letnia promocja? Dopiero zamówiłam próbki więc zanim one przyjda i je przetestuję to zajmie mi ok.miesiąc... ewentualnie za ile będzie kolejna promocja?
do konca miesiaca.


Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
teoretycznie promocja ma trwac do 30 sierpnia, a skad mamy wiedziec o nastepnej? zadna firma nie wysyla nam grafiku z planowanymi promocjami

__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując