Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 09:57   #4678
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Oldzinka, fabregasowa wasze objawy wskazują na to, że macie cerę naczynkową. Zwykle zanim naczynka popękają (z wiekiem i upływem czasu) dziewczyny nie mają pajączków ale reagują na zmiany temperatury właśnie, także na wiatr, mróz, dym papierosowy oraz przy wzmożonym wysiłku i ich skóra robi się czerwona (pojawia się rumieniec) szczególnie na policzkach. Jeśli nie jest odpowiednio pielęgnowana to naczynka zaczynają pękać i pojawiają się pajączki. Skóra osób o takiej cerze dlatego czerwienieje bo ich naczynka krwionośne wykazują nadreaktywność i rozszerzają się (teleangiektazja). Myślę, że powinnyście zacząć pielęgnować swoją skórę odpowiednimi preparatami do cery naczynkowej (to pozwoli uniknąć wam pajączków w przyszłości i złagodzi rumień), niestety nie znam się na nich więc tutaj zbytnio nie pomogę.

Miałam kiedyś próbkę tego kremu ale oddałam cioci bo nie mam cery naczynkowej. Ale być może się u Was sprawdzi bo według opisu odpowiada Waszemu problemowi:

Ziaja Med, Kuracja Naczynkowa, Krem wyciszający rumień na dzień i na noc

Ewentualnie może ten:

Ziaja Med, Kuracja Łagodząca Zmiany Trądzikowe, Krem redukujący podrażnienia
u mnie ten rumień taki jak u tego dziecka nie występuje, nie mam takiej plamy, tylko po prostu cała twarz mi się robi czerwona, a po wyjściu na dwór z reguły znika.... jest to naprawdę męczące. Stosuje preparaty do cery trądzikowej, także nie wiem gdzie mam jeszcze wcisnąć te do naczynkowej ale może hydrolat z kocanki chociaż trochę załagodzi objawy....?
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora