Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niezależnie od farby-ten sam kolor?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-21, 22:11   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Niezależnie od farby-ten sam kolor?

Cytat:
Napisane przez safinka
Drogie wizażanki Jak to możliwe,że niezależnie od tego jakiej farby używam zawsze wychodzi mi ten sam kolor? Tylko za pierwszym w moim życiu farbowaniem miałam rzeczywiście czerwień na włosach,później użyłam opalizującego szatyna Garniera - wyszedł cieeeemnyyy,bardzo ciemny brąz z kasztanowym połyskiem,później użyłam jasnego szatyna - i wyszło to samo,a powinno byc przynajmniej jaśniejsze! Następnie sięgnęłam po opalizujący kasztan - i też ten sam odcień! Czy któraś z was też tak ma? Czy to znaczy,że jakąkolwiek sobie teraz farbę wybiorę będę miała to ciemnorude coś na głowie??

Jesli barwnik ma odpowiednio ciemny odcień , a położysz na niego farbę z jasniejszym barwnikiem ( tak jak pisałas o tym jasnym szatynie) to nic to nie da- farba nie rozjasni innej farby , tym bardziej z intensywniejszym barwnikiem, a jedynie pogłębi poprzedni kolor. Opalizujący kasztan też nic nie dał bo znów barwnik jedynie podsycił poprzedni(szczególnie jeśli poprzedni odcień był ciepły , z czerwonymi-kasztanowimi refleksami).Jesli chcesz inny , jaśniejszy odcień, bez dekoloryzacji sie nie obędzie.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując