Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-18, 15:17   #876
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Hej, ja się mogę wypowiedzieć na temat palet. To jest bardziej skomplikowane.
Na ebay'u są 2 paletki "28 neutral palette". Obydwie są chińskie, ale jedna ma więcej matowych cieni a jedna więcej błyszczących. Zależy na jakiego sprzedawcę traficie, bo cenowo wypadają tak samo i w opisie aukcji mają to samo zdjęcie.

Ta bardziej błyszcząca z ebay'a jest IDENTYCZNA jak ta paletka z Coastal Scents. Ta mniej błyszcząca to jakiś szajs za przeproszeniem, część cieni owszem ładna ale część kredowa i niewidoczna. W tej bardziej błyszczącej wszystkie cienie są świetne i pięknie napigmentowane.

A paletka z Zoevy (28 nude palette, ta matowa) nie jest identyczna z żadną z poprzednich. Jest zupełnie inna. Cienie mają ładniejsze kolory niż te w Coastal Scents/ebay;owej błyszczącej a jakość ta sama bądź lepsza. Do tego trylion razy lepszy plastik opakowania. No i wszystkie 5 palet jakie zamawiałam z ebay'a / Coastal Scents przyszło połamanych (cienie się pokruszyły) a 2 z Zoevy nie. Mimo takiego samego zabezpieczenia folią.

Mam jeszcze Metallic Stones z Zoevy i jest świetna, cienie są lepsze jakościowo niż wkłady do paletek Inglota.

Także ja polecam wydać więcej na Zoevę.
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując