Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-15, 07:56   #387
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
To jest przeurocze!
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
dobre dobre
z tyłu ciepełko bo ze szczęścia się posika z przodu ząbki bo ma dość


Powiem Ci że dość sympatycznie to wygląda, jak patrzę to mnie nie przeraża ten róż, tak delikatnie Ci to wyszło, bardzo super
Ciepełko bo flaczki

Dzięki

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Aaaa, wiosna, lato! boskie!!!
Jak miło

Cytat:
Napisane przez agrestor Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Pozwolę się dołączyć do Waszego wątku Oto moje paznokcie, zaznaczę jednak że większość wzorków jest 'zgapiona' z szeroko rozumianego źródła jakim jest internet
Kiedyś miałam ogromne problemy z paznokciami- w dzieciństwie obgryzałam, ssałam palca, potem paznokcie były kruche, łamliwe. Do tej pory męczę się z paznokciami prawej ręki [ po prostu ich najwięcej używam, przy pisaniu, otwieraniu czegoś, odklejaniu naklejek itp. ] ale walczę z tym używając 2x5 herba studio, olejku rycynowego, oliwy z oliwek
Pozdrawiam!
Wkupne paznokcie są możesz zostać
Rycynowy może skórrki wysuszać, więc ostrożnie (a widze, że mają tendencje)
Fajne wzorki.
Trochę Ewalucjowe

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Śniegowa, faktycznie słodkie. Ale ja takie lubię Piękne toto, jak zrobiłaś?
Co Cię dobiło?

Dzięki,

Gąbeczką na wczorajsze mani ciapiąc nałożyłam szimerowy niezbyt ciemny różowy z wibo oraz Bubbly bombshell z Orly.
Kilkoma innymi (mieszając) namalowałam kwiatki sondą i dokleiłam (po raz pierwszy używając fimo) kwiatki, i pokryłam dwiema warstwami wibosiowej różowej starej mgiełki i 2 warstwami INM.

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37621525]Haha robi wydarzenie na fb, zaprasza kilku znajomych na urodziny i daje komentarz: "Pamietajcie ze im drozsze prezenty tym lepsze !!!"
Ten sam kolega podwiózł mnie z dwa razy i dwa razy przypomniał mi że to tylko dlatego że daję mu notatki.
Notatki dostawał za darmo, a odwiózł mnie raz, bo przez jego wolne kserowanie nie pojechałam autobusem i czekałam aż skseruje.
Wogóle to już mam go dosyć. Studiujemy razem te same dwa kierunki i ciągle mnie się pytał na jakie zajęcia mamy chodzić(niektóre przedmioty się pokrywają), wydrukowałam mu plan i zaznaczyłam na co ma chodzić. Teraz uznał że fajnie by było jak bym mu matmę potłumaczyła, bo on pewnie koła nie zaliczył(tłumaczył mi się że przejrzał odemnie tylko jeden najkrótszy wykład bo mu się więcej nie chciało). Na wykłady też nie chodzi, a mieszka naprzeciwko polibudy(głównie siedzi sobie na pizzy z kolegą albo w coś gra).
Jeszcze trochę to moja pomoc jemu się skończy, no bo ile można. Co ja mu jestem. To że uczyliśmy się 3 lata w lo, to nie znaczy że mam mu teraz za mamusię albo starszą siostrę robić.

Wszystkie pazurki śliczne. Przynajmniej sobie poglądam jak moje podłamane z każdej strony. Pomalowałam je dzisiaj tylko lakierem frenchowym żeby te obłamane boki w oczy się tak nie rzucały.[/QUOTE]


Uuuuups... Zły dzień. Bardzo zły....

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Śliczne są!
Ruda! Ależ one sa ruszofe!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
W jednej stopie, duży.. Dzisiaj miałam pół skarpetki we krwi, myślałam, że zejdę w przedpokoju.. Jak byłam mała to miałam z tym problem ale od tygodnia zaczęło się odnawiać a teraz jak na złość wyjeżdżam na jazdy i muszę zagryźć zęby..

(...)
Ale Ty potrafisz cuda na tych paznokciach tworzyć..
O żesz.......
Za małe buty? Czy obciskają gdzieś? Tak to się potrafi objawiać....

Dziękuję przeogromnie


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pewnie mnie w końcu przestaniecie kochać za to, ale chyba znów zniknę na jakiś czas

Ale nailboxa ogarnę.
Ja na pewno nie

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Piękny kolor Śliczny.

Jak nie przepadam za kotami to tego kupuję Psy też tak śpią
Nie sprzedam!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Słodkie! Nawet mnie się ta słodycz podoba
Cieszę się

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Świetne!
dzięki

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
jejku, to jest przepiekne.....!

Niesamowite jesteście. Absolutnie nie spodziewałam się takich reakcji

Baaaaardzo dziękuję wszystkim.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora