Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-13, 14:58   #1322
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

[1=e5f8e1654645f7f709e372d 7f739a8569d1c32e2;4076786 4]Uważaj żeby mydło po czasie nie przyczyniło się do większego wysypu...
Mnie na pryszcze na plecach pomogły peelingi z soli kamiennej. Dobry i naturalny środek.[/QUOTE]
obecnie jest z dnia na dzien coraz lepiej mam nadzieję, że nie powróci to..
Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Mi pryszcze na plecach i dekolcie zginęły dzięki diecie i delikatnym oczyszczaniu (dużą zasługę miały drożdże) , teraz profilaktycznie raz na tydzień ostry peeling + tonik z kwasem. Nie ma ani śladu.
a drożdze w jakiej formie? maseczki drożdzowe?

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
JA w tamte wakacje myłam plecy dwa razy dziennie mydłem siarkowym, nawilżałam jak czułam , ze są za bardzo przesuszone. Odstawiłam mleko i to tez pomogło.W wakacje je ładnie opaliłam i miałam spokój przez kilka miesięcy. Teraz znów zaczynam. Najgorzej mam na dole pleców, góra już jest całkiem ładna. Teraz czasem przemywam peelingiem kwasowym np. salicylem na spirytusie.
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
U mnie mydło siarkowe pomagało tylko na początku. Trochę lepszy efekt uzyskałam stosując mydełko z nanosrebrem.

Teraz plecy traktuję kwasami i Benzacne
kwasy dobry pomysł, i tak pleców nie pokazuję światu, więc mogłaby jakąś kuracje sobie zrobić..
a jakie polecasz?
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora