Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-01, 11:41   #1192
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4307263 2]A nie no tak to rozumiem.
Bo wiesz, ja niby różu nie lubię. Kiedyś to wręcz alergię miałam na niego - jako nastka to tylko czerń, ćwieki i to nie do pomyślenia było żeby chociaż w stronę różu patrzeć. Teraz bardziej tolerancyjna jestem i już nie ma takiej plamy na honorze jak się do stonowanych ciuchów ciut tego nieszczęsnego różu doda. Czasem to zabawnie może wyglądać i w ogóle.

Tak się tłumaczę jakbym winna była, ale generalnie właśnie w ten sposób traktuję słit barbiowy różyk i to jeszcze brokatowy - taki joke w sumie, ale też nie powiem, żeby to było brzydkie, łe i w ogóle [/QUOTE]

Nef , on nie jest brzydki i na Twoich pazurkach ślicznie wygląda ale gdybym pomalowała u siebie, to dłonie nie byłyby moje - wiesz o co mi chodzi ?? Dziewczyny kiedys pisały, że to może kwestia odcienia skóry, nie wiem, ale źle się czuję w takich kolorach. Tylko tyle
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora