Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-20, 12:47   #1873
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja sobie kupiłam EL Double Wear w odcieniu 1W2 (Sand). To taki trochę żółtek, ale absolutnie za ciemny u mnie nie jest. Testowałam też 1N2 i on od Sand jest trochę jaśniejszy.
W sumie to zauważyłam, że mnie się z kolei ostatnimi czasy cera trochę przyciemniła (zakładam, że to efekt nie unikania słońca podczas wakacji w Chorwacji ) i w dotychczas używanych podkładach (kolorystyka na poziomie Revlon CS 150 buff) wyglądam trupio.
Czyli u Ciebie odwrotna tendencja, ja widac na starość w trupa ide
Ale musze przyznac, ze buzi na słońce nie wystawiałam od póltora roku, a traktowałam ją rozjasniajacymi specyfikami do mycia też, wiec pewno to ma wpływ.
Ja chce sobie kupić EL DW, ale na minus 30 w S. , bo wtedy koło 119 tylko zapłaciłabym. I mam zamair go meiszac z kropla ANR, bo zauwazylam, ze tak lezy i naklada sie go duzo lepiej i nie wysusza też.


Olu tetsowałam dzisiaj tą Black Tied Extreme Diora. ładna wiśnia ładna, ale macowa jakas jest bardzo podobna chyba Hang Up, albo cos poomiedzy HU a Rebel. Ale nosi się ja duzo gorzej, robi przeswity, zbeira sie w zalamaniu. Wole macowe. Takze ja obstaje przy nudkowej 316, ale będzie problem, bo gdzie nie ide, to sprzedana
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora