Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-11, 21:41   #3299
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie Ciebie równiez

Baza troszkę na testy poczeka, bo jutro Shiseidziak, a wole go na sprawdzonej bazie, zeby miec większa pewnośc, ze podkład spisuje sie tak a nie inaczej
Ale cos mi sie wydaje, ze chyba Natural 2 bedzie lepszy. Nalozylam na reke Golden i stopil mi sie ze skora. Niby dobrze, ale raz to reka, dwa jak na rece ok, na twarzy niekoniecznie Kurde, chce juz jutro
Tak czy siak wydaje mi się, ze kupię Shiseidziaka

Też nie wiem, ale podziekowałam i zazyczyłam sobie probek perfum własnie

Niemozliwe, ze Strobe pod WW mialas! Absolutny mat, nic Ci sie nie swieciło Chociaz w sumie na pcozatku mnie tez sie nic nie swieci, potem roznie bywa Wieczorem tez super wsio było?
Wiadomo, jak testuję podkład, to też na sprawdzonej pielęgnacji

Jakie próbki wzięłaś? Mnie się ostatnio podoba Burberry Body, ale nie jest zbyt trwały, mimo że to edp ale może 35-tkę przygarnę. Muszę sprawdzić jeszcze czy wersja intense nie będzie trwalsza i tak samo ładna.

Tak, właśnie na Strobe Prep+prime dobrze zadziałał widocznie. Do wieczora ładnie siedział na twarzy, nie spodziewałam się. Aż zaczęłam się nad nim zastanawiać
neath jest offline Zgłoś do moderatora