Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki makijaz
Wątek: Jaki makijaz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-26, 13:58   #4
1Magda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki makijaz

Cytat:
Napisane przez blackwitch Pokaż wiadomość
Hej!Ja na Twoim miejscu,jezeli chodzi o cienie nie stosowalabym niebieskiego.Zielony owszem ale wpadajacy w oliwke i polaczony z bezem lub delikatnym zlotem.Polecilabym Ci jeszcze brzoskwinie-ale tez delikatna i z lekka nutka bezu.Moglabys tez sprubowac pociagnac kreske w srodku dolnej powieki ale tak od zewnetrznego koncika do polowy...Mysle tez ze przydaloby Ci sie wyregulowac troszke brwi.Koniecznie zmatuj strefe T a usta pozostawiam Tobie,choc polecilabym blyszczyk zeby je troszke powiekszyc i bardziej uwidocznic.Nie jestem orlem w tych sprawach-i sama mam z soba problem ale wydaje mi sie,ze dobrze Ci doradzilam...
Mimo wszystko najlepiej bedzie jesli wypowie sie ktos o profesjonalnym oku...
pozdrawiam i zycze powodzenia...
Dzieki za rade
Co do cieni - stosuje brazowy z bialym polyskujacym, ale nie bardzo wiem w jaki sposob nakladac zeby moje oczy sie nie zmniejszaly, mam taki dziwny troche ksztalt oczu. Moze azjatycki makijaz oczy bylby dla mnie odpowiedni?
LLinia pod okiem - nie wiem czy nie bedzie to pomniejszalo oczu, sprobuje tak czy inaczej Jak juz uzywam kredki to na gorna powieke do polowy od zewnetrznego kacika.
Brwi - ahhh ciagle sa kanciaste, nie wiem jak je dobrze wymodelowac.
No i ksztalk twarzy - jak i co powinnam zrobic zeby nie byla taka dluga? (mam duze czolo).
Pozdrowki i czekam na rady
1Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując