Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-10, 14:47   #2805
Rozowelusterko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 7
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
A czy znane sa Wam jakieś kosmetyki azjatyckie kosmetyki do ciala? Interesują mnie szczególnie balsamy i mleczka. Mam dość problematyczna skórę. Ciągle podraznienia i czerwone krostki
Polecam z Baviphat AC therapy sleeping pack
Wygodne i wydajne. Ja nie mam problemów z krostkami ale byc może to dlatego ze stosuje dużo kremów 😊
No i ma nieziemski zapach takiego musu jabłkowego

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Podepnę się poniekąd pod pytanie. Szukam kremu pod oczy, które są na prawdę ciężkim przypadkiem - zasinienia, wory, b.cienka skóra na powiekach - widać mi żyłki, naczynka. Skóra ma tendencję do wysuszenia, także często gdy się maluję wygląda to jeszcze gorzej niż przed makijażem. Wyglądam na wiecznie niewyspaną i zmęczoną. Mam tak niestety od zawsze i nie liczę na cudowne wygładzenie, ale chciałabym poprawić kondycję tej części. Mam 23 lata, znajdzie się coś dla mnie?
Polecam wam z Tony Moly pandas eye cream i cała serie. Jeszcze z Etude House ten ice cream niebieski (wyglada jak lody )
Rozowelusterko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując