Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-22, 18:06   #392
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Hej, pozwólcie ze dołącze mam skórę mieszaną, skłonną do wyprysków, ale od pewnego czasu gdy trochę bardziej zagłębiłam się w ten kosmetyczny świat, dobrałam sobie niemalże idealne kosmetyki

Rano : myję twarz żelem/ kremem do mycia twarzy w tej chwili mam AA z tej serii naturalnej , ma bardzo prosty skład i jest mega delikatny i używam go naprzemiennie z kremem/mleczkiem do mycia twarzy z Alterry wersją z dziką różą, naprawde są bardzo fajne.

krem : jeśli gdzies wychodzę do stosuję krem z filtrem 50 z la roche posey i na to nakładam podkład, lub sam puder, zależy od potrzeby

Wieczór : makijaż zmywam przy pomocy metody OCM, sprawdza sie u mnie naprawdę świetnie i myslę ze m.in dzięki tej metodzie zmniejszyło mi się przetłuszczanie cery w strefie T !

Po oczyszczeniu twarzy, spryskuje ją hydrolatem geraniowym zakupionym na stronie ZSK który ma działanie m.in p/zapalne i p/grzybicze, także w ciągu dnia często się nim spryskuję by odświeżyć twarz.

Następnie nakładam na twarz olej makadamia zmieszany z kwasem hialurynowym również z ZSK i wmasowuję.

Raz na tydzień wykonuję porządny peeling twarz za pomocą korundu zmieszanym z żelem z AA lub z tym myjącym mleczkiem z Alterry, potem maseczka " spirulina " z ZSK zmieszana z wodą i dodatkowo z jedną rybką dermogal A + E , a po zmyciu maseczki, nakładam taką samą rybkę i porządnie wmasowuję w twarz.
Ostatnio odkryłam rewelacyjną maseczkę nawilżająca z Eveline " bio hyaluron 4D " jest suuuper na ten letni czas

Mam nadzieję ze komuś pomogę i że ktoś dotrwa do końca tego posta Sama przez wiele lat szukałam idealnego zestawu kosmetyków i te poszukiwania na daną chwilę uważam za bardzo efektowne
Jeszcze dodam , że zaczęłam jeść więcej owoców, codziennie prakycznie jem mini sałatkę owocową , koszt niewielki a efekty super

Edytowane przez dusiolka
Czas edycji: 2012-05-22 o 18:25
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora