Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-16, 19:49   #74
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zależy naprawdę od karnacji skóry i od produktu konkretnego. Typów urody głównych jest cztery, ale są jeszcze podtypy, w sumie 12 Jak się w któryś wpasujesz, to może będzie łatwiej coś dopasować w analizie kolorystycznej http://barwyurody.blogspot.com/2012/...e-podziau.html

Ja bardzo bym chciała się ubierać w brązy, beże i zgaszone zielenie, np khaki, ale ciężko trafić w chłodny odcień np cienia do powiek, tym bardziej, jeśli ma on być matowy czy bluzki, zwłaszcza przez internet jest to ryzykowne, bo monitor lub zdjęcie może przekłamywać, zieleń khaki często wpada w ciepłą oliwkę, a brąz ma ceglaste podtony, w których wyglądam tragicznie, dużo rzadziej szarawe czy fioletowe, które mi pasują.
Muszę zgłębić tę wiedzę o typach kolorystycznych, bo w sumie nie wiem jakim typem jestem Dobrze mi w czerni, bieli, granacie - khaki to tylko ciemny, chłodny odcień lub w typie starego, brudnego złota; chłodny fiolet. Brązy raczej do mnie nie pasują, chyba, że bardzo chłodny, ciemny odcień, ale ubrań w takim kolorze nie mam.
Wg Bobbi Brown mam typ urody środkowoeuropejski z ziemistą cerą i lekko śniadą karnacją.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
chętnie; ja Ci Tickle przyniosę. Wiesz, że jesteś moim guru odcieniowym... Ja jak chłop, tylko 3 kolory odróżniam
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora