Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sudocrem, czy Alantan na odnawiające się pryszcze :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-21, 12:16   #30
MagicDreams
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Sudocrem, czy Alantan na odnawiające się pryszcze :)

Cytat:
Napisane przez Dyuna Pokaż wiadomość
No to ja trzymam kciuki i dużo wytrwałości i cierpliwości życzę.
Już zrobiłeś pierwszy krok - byłeś u kosmetyczki. nie ma ekspresowych efektów, ale zawsze to coś.
A jak nic nie pomoże, to może zastanowisz się nad terapią hormonalną? Ile masz lat, jeśli wolno zapytać? Bo, jak jesteś nastolatkiem, to będę musiała Ci powiedzieć to, czego sama NIENAWIDZĘ, tzn.: "musisz jeszcze poczekać" i "może samo minie - a przynajmniej się zmniejszy wraz z zakończeniem burzy hormonów".
A robiłeś badania endokrynologiczne? Czy pryszcze to jedyny Twój problem? Nie masz np. problemów z nadmiernym owłosieniem? Wybacz, że takie osobiste pytania zadaję, ale to w końcu forum i i tak wszyscy są anonimowi :P

A u ilu dermatologów i ile razy byłeś, co dokładnie Ci powiedzieli? I ile preparatów na skórę już stosowałeś?

IMHO to mieszkanie na rozpalonym poddaszu może pogarszać sprawę i to znacznie, bo piszesz, że masz rano na nowo napełnione ropą te, które poprzedniego dnia wyczyściłeś; czy nie śpisz spocony na poduszce w przepoconej poszewce? W nocy się zawsze człowiek poci a w takie lato jak to, to ho, ho. I skóra wiecznie brudna.
Cześc

Odpowiadając na pytania: mam 18lat, bujnie owłosione ciało, codziennie zmieniam poszewkę, dość mocno się pocę, zauważyłem, że np. jeśli jakiś pryszcz wyjdzie mi na ręce, to wewnątrz jest włos, czyli zdarza się, ze nowe włosie wrasta w skórę.

Jeśli chodzi o kosmetyczkę - jest w szoku, ze wszystko tak szybko mi się goi, ale osobiście nie podzielam jej zdania... Wycisnęła mi pozostałości po kaszce i w tym miejscu powstały uzewnętrznione zmiany ropne...
Moim zdaniem ta kobieta jest po****na (przepraszam za słownictwo), jednak niemiłosiernie mnie wymęczyła (kurczowo ściskałem fotel), a efekty są marne (usunęła mi chyba trwale 4 zmiany, które rozsiały się dookoła). Chodzę do niej na kontrole codziennie...

Ja już nie wiem, co mam robić... Diety, rzucenie palenia... Zmiana poszewek, dokładna higiena... Co jeszcze?

Czy to owłosienie ma wpływ na trądzik? (kiedyś o tym myślałem)...
__________________
To nasza żałosność czyni nas interesującymi
MagicDreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując