Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-29, 13:35   #605
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez r11 Pokaż wiadomość
Co do Nowego Szpitala, to po remoncie mają już wannę i ponoć przyjmują porody do wody. Poza tym oferują zzo bezpłatne na życzenie pacjentki. Jak jest w praktyce, tego nie wiem. Słyszałam że różnie. Że jak masz szczęście i jest wolny anestezjolog lub wcześniej dopilnujesz, to dostaniesz, ale często też słyszy się, że jest "za późno" na zzo. I ważna kwestia, chęć rodzenia z zzo trzeba od razu na wejściu zgłosić, żeby zdążyli wykonać badanie krzepliwości krwi, bo bez niego na 100% nie ma szans, a musi być aktualne (ponoć z ostatnich 2 dni, ale robią je na miejscu i szybko).
Ja sama rodziłam 1 dziecko w Roztoce, teraz mam zamiar wybrać Nowy Szpital.
Co do Nowego to potwierdzam, że po remoncie jest bardzo fajnie. Sale do porodów czyściutkie, świeżutkie. Wszystko nowe. Sale dla pacjentek po porodzie też odnowione: 2 osobowe z własną łazienką. Jest też możliwość wynajęcia za dodatkową opłatą sali - jedynki, w której można być przez całą dobę np z mężem (dodatkowa kanapa, aneks kuchenny, tv). Się postarali
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując