Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie, alergia na kosmetyki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-10, 09:51   #15
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Uczulenie, alergia na kosmetyki

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Może polecicie jakiś sprawdzony podkład ? Będę równierz wdzięczna za wskazówki odnośnie tuszu do rzęs bo już sprawdziłam , że cienie uczulają mnie swoją drogą ale przede wszystkim oczy mnie piekły od tuszu . Proszę o pomoc bez makijażu wyglądam kiepsko i tak też się czuję . Wiem ,że co dobre dla jednej nie musi być dobre dla drugie ale wskazówki znacznie zawężają obszar poszukiwań i zwiększają szanse na znalezienie własnego kosmetyku . Pozdrawiam
ja ożywam podkład (fluid) z La roche posay Unifiance. Dla mnie dobry, kryje bardzo dobrze no i nie podrażnia wcale. Jest ogromnie wydajny.

Co do tuszu i cieni nie pomogę, bo sama szukam. Z oczami mam ogromny problem, od tygodni niczym ich nie maluję, bo się nie da (i tak mam kilka razy w roku, jednak w lecie problem z oczami prawie znika).
Może któraś z was używa tuszu i cieni z La roche posay, dobre są? Zanim wydam tyle pieniędzy, wolałabym poznać jakieś opinie. Próbek w aptece nie ma jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe z tej firmy.

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
wiele pozytywnych opinii czytałam o La Roche Posay Nutritic ale niestety w aptece nie mają próbek tego kremu a cenka jest niezła .
Nutritic jest bardzo dobry, jeden minus-nie ma filtrów UV.
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując