Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wasze sposoby na schudnięcie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-16, 08:45   #29
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Schudnij! Na prawdę się da!

Cytat:
Napisane przez kakarola Pokaż wiadomość
moze to rzeczywiscie przecietny wynik. ale przeciez wszystkie wiemy, lepiej chudnac powolutku w rozsadny sposob
niz na glodowce zrzucac 6kg/tydz. i pozniej borykac sie z roznego typu problemami zdrowotnymi +murowane jojo przy wychodzeniu z takiej 'diety'.
gratuluje MaijaLena

ja również gratuluję, kiedyś wierzyłam w głodówki ale to już na szczęście za mną..
wiem też ze w moim wieku (16 lat) i dla mojego organizmu 1kg na tydzień to zbyt szybko, tak więc powoli sobię chudnę - przez niecałe dwa miesiące zleciało 2,5-3kg (przy tym w talii z około 67 na 64cm, w biodrach z 93 na 91cm) i kazdy juz mówi że wyglądam lepiej, do celu którym jest 50kg zostało mi jeszcze około 2kg i myślę ze we wrzesniu już go osiągnę..powoli i bez pośpiechu
zaletą takiego wolnego chudnięcia jest wyeliminowanie pobelmów które mogę się pojawić(pryznajmniej u mnie, bo mój organizm źle reaguje na takie tempo spadku wagi) przy spadku wagi 1kg/tydzień lub więcej, także wychodzenie z diety jest krótsze a sama dieta przyjemniejsza bo nie musze tak rygorystycznie sobie wszystkiego odmiawiać i liczyć każdej kalorii
i jeszce jedna informacja - kiedyś przyczytałam, ze "jeżeli tempo spadku wagi przez cały okres odchudzania wynosiło ok.1kg/tydzień to wychodzenie z diety powinno trwać 3 miesiące"
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując