Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-04, 11:12   #2162
mika.z
Raczkowanie
 
Avatar mika.z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 283
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez patrycja1984 Pokaż wiadomość
jak byś mogła to załącz póżniej zdjęcie przed i po...jestem bardzo ciekawa efektu.dobrze wiedzieć,że nie tylko mnie korci do malowania-mimo że wiem jakie później są opłakane tego skutki.
No jasne jak sie farbuje tyle lat to korci poza tym mnie nie zalezy jakoswyjątkowo na moim naturalnym kolorze tylko najbardziej na zdrowych włosach, dlaetgo chciałabym zrezygnować z drastycznych chemicznych farb wysuszajcych włosy, ale jeśli jest naturalny sposób na delikatne pojaśnienie i pozłocenie odcienia, to ja chętnie więc na pewno jak tylko w końcu zrobiete kjorzenno ziołową mieszankę to dam znać, podobno z rabarbarem nie ma żartów i naprawdę zmienia odcień włosów, sprawdzę i wkleję fotki jak zauważe różnice
__________________

...nie jestem na tym świecie by spełniać Twoje oczekiwania, a Ty nie jesteś na tym świecie by spełniać moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A jeśli sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Jeśli nie to trudno. I nic nie można na to poradzić.
Frederick Perls
mika.z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując