Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pomalowane skórki - jak naprawiać
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-03, 19:26   #5
clubowa
Raczkowanie
 
Avatar clubowa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 169
GG do clubowa
Dot.: pomalowane skórki - jak naprawiać

Faktycznie - patyczek jest dobry gdy mamy nadmiar lakieru usunąć ze skórek i gdy lakier nie jest zbyt blizko skórek, wtedy umiejętnie możemy go usunąc i nie naruszyć lakieru Jednak patyczek wymaga wprawy i niestety często zdarza się, że się "rozwarstwia" ( czyli chodzi mi o to, ze wata zostawia na paznokciu lub wokół niego watkę, która nastepnie przykleja się do lakieru i wiadomo - cała praca na nic) więc patyczek polecam bardziej zaawansowanym.

Korektor w pisaku - dobra sprawa ale w nim wprawę tez trzeba mieć, bo trzeba wiedzieć, jak odpowiednio go przylożyć aby nie zniszczyć pomalowanego paznokcia

będąc u kosmetyczki widziałam, że miała ona takie małe urządzonko, grubości wykałaczki (może wykałaczka właśnie będzie dobrym rozwiązaniem?) i to bardzo dobrze usuwało lakier ze skórek, jednak nie wiem jak to sie nazywa i jak wytłumaczyć jak to dokładnie wygląda

ale oczywiście najlepszym sposobem na pomalowane skórki jest... nie malowanie skórek a paznokcia

i lakier usuwamy gdy jest jeszcze moksry - wtedy najłatwiej go usunąć - słowa mojej kosmetyczki z która pracowałam miesiąc i już się troszkę obyłam w tym temacie
__________________
call me kitten. mr kitten.


Blog dla miłośniczek kosmetolożki http://vogue-beauty.blogspot.com/
clubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując