Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-20, 10:58   #3789
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz -

prawie wcale, jeśli już, to bardzo długo, na czerwono, dopiero po kilku dniach pojawia się lekki brzoskwiniowy odcień. nogi nie opalają się wcale, zawsze białe jak ser



2. Kolor oczu -
szaro-niebieskie, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, chyba są jaśniejsze plamki, brwi i rzęsy raczej brązowawe, niezbyt jasne,niezbyt ciemne.


3. Piegi - mnóstwo, zawsze myślałam,że złote, wklejam zdjęcia,żeby było łatwiej.


4. Cera
tutaj zawsze mam najwięcej problemów... niby jest jasna, chłodna wpadający w róż, chociaż latem staje się taka... brzoskwiniowa. Rumienię się na czerwono chyba, może ze zdjęć cokolwiek wywnioskujecie. Skóra na ciele jest chłodna,różowa, żyły niebieskie.


5. Naturalny kolor włosów
jasny, choć farbuję na wszystkie możliwe kolory od 15 roku życia. W dzieciństwie (do 10 roku życia) miałam białe włosy, bardzo popielate. Potem ściemniały. Wydaje się,że są złotawe, ale w słońcu stają sie popielate, może to zalezy od oświetlenia?


6. Kolor ust
dość jasne, różowe, często blade


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
odkąd farbuję włosy, noszę się na czarno, choć wiem,że mi nie pasuje. uwielbiam za to (i dobrze się czuję) we wszystkich chłodnych kolorach typu ciemny niebieski (nienawidze błekitu!), lubię malinowy, zieleń trawy (jasnej zieleni nie znoszę!), fiolet.

Podejrzewałam,że mogę być latem, ale nie jestem pewna piegów. Nie są chyba szare? I źle się czuję (może dlatego,że mam ciemne farbowane włosy) w pastelach.

Załączam kilka zdjęć. Myslicie,że farbujac się na czerń robię sobie krzywdę?

Nie pasuje do mnie złoty i żółć na włosach. Rudy podkreśla rumieńce. Czerń postarza?

Mam nadzieje,że wszystko szczegółowo opisałam,

HELP

p.s.pierwsze zdjecie - odrosty w wieku 17 lat, reszta farbowana na zloty blond.
ostatnie zdjecie - odrosty tydzien temu.

nie mam zdjęć bez makijażu

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2016-07-02 o 14:41 Powód: Na prośbę autorki
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora