Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-03, 21:50   #3793
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja mam photo ready i mogę powiedzieć, że krycie jest na pewno mniejsze niż przy colorsaty'u, ale coś za coś, podkład jest lżejszy, ma bardziej płynną konsystencję, no i wykończenie jest zupelnie inne, bo po clorostay'u mam mat zupełny na buzi, aż za bardzo czasem, a photo ready daje świetliste, satynowe wykończenie. Kolor jest taki jak opisywałam wyżej, więc pewnie dla Ciebie byłby dobry, dla mnie wydawał się za jasny, ale okazało się, że ładnie stapia się ze skórą i nie widać różnicy. Na początku strasznie właził mi w pory, bo moje nie należą do najmniejszych ale z czasem ten efekt zanikł. Kiedy potrzebuję większego krycia, mieszam oba podkłady ze sobą i jest git. Nie będę przekonywać na siłę bo podkład nie powalił mnie na kolana, podobnie jak osławiony colorstay, nie mniej jednak myślę, że warto byłoby gdybyś go wypróbowała, a nuż okazałby się dla Ciebie hitem, bo na you tubie został chyba zaraz po colorstay'u kultowym podkładem. Ja swój zamawiałam na all i zapłaciłam razem z przesyłką 40 zł, więc to nie tak znowu dużo, ale w tej cenie na promocji można by kupić w rossie bourjois healthy mix, który jest jednym z moich ulubionych podkładów tam na pewno znalazłabyś swój kolor, bo ma świetny wybór odcieni neutralno- żółtawych beżyków, ale Tobie chyba zależy na kryciu i macie na buzi...
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując