Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-02, 11:45   #3913
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
no nie wiem, jakoś wydaje mi się to bardzo mało prawdopodobne, ale kto wie po prostu chodzi mi o to, że np. moja siostra ma bardzo kręcone włosy i czesze je tylko dwa razy na tydzień przed myciem i wtedy ze szczotki wyciąga całe garście nie wiem czy nie ponad 200 włosów a dla niej to jest normalne i zawsze tak miała, ale jakby myła włosy codziennie i codziennie przed myciem je czesała to na pewno mniej by jej wychodziło
ufff to mnie troche uspokoilas kreconowlose maja troche inaczej niz dziewczyny o prostych wloskach ... ale coz, natury nie zmienie
wczoraj zakupilam sobie jantar i bede wcierala we wloski bo jest wlasnie przeciwko wypadaniu i ma bardzo dobry sklad ...
w tym co piszesz jest bardzo duzo racji i logiki, skoro czesze rzadko, to co sie dziwie ze pozniej mi garsciami wypadaja wloski .... ah te kobiety

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A propos okrągłej twarzy - ja też takową posiadam i właśnie w długich włosach czuję się najgorzej. Jak pyzata dziewczynka.

Teraz waham się nad skróceniem włosów na wakacyjny wyjazd. Tylko nie mam jeszcze pomysłu na fryzurę. Może mi doradzicie? Zdjęcie można zobaczyć na blogu.

Myślałam już o fryzurze podobnej do tej, którą ma obecnie Tatiana Okupnik, ale chyba jest zbyt "ulizana".
taiana ma mega wyprostowane wloski i ma fajne, ale ja osobiscie lubie lekki nielad na glowie. Kolezance wczesniej napisalam, wiec mozesz zagladnac fryzurki dla okraglej buzi Swietnie sie sprawdzaja fryzurki asymetryczne:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...QEwAA&dur=2194

a z tylu:
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/d...ura1101277.htm

wyglada sie w nich mega kobieco, sa lekkie i mile dla oka
niewa jest offline Zgłoś do moderatora