Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-10, 23:37   #5179
Exala
Przyczajenie
 
Avatar Exala
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się bardzo ciężko, najpierw na czerwono, ale potem zamienia się to albo w odchodzącą skórę, albo w złotawo-brązowawy odcień

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Raczej jasne, jednak kolor mam szary, tak więc w zależności w co się ubieram i w jakim jestem świetle to kolor zmienia mi się na niebieski, zielony albo czasami złotawy, lub też po prostu zostaje szary. Kolory są mieszane, czasami mam nawet kilka naraz, ale plamek nie mam. I brwi i rzesy mam jasne, moze nie bardzo, ale takie delikatne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie mam piegów

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Zdecydowanie jasny wpadający w porcelanowy. Rumienie się na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Jasny brąz. W świetle słonecznym włosy wygladaja na rude. Niestety jesli sa jakies przeblyski na moich wlosach to matowe i popielate

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Różowy, nie bardzo jasny ale taki delikatnie zmieszany z czerwienią.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Uwielbiam kolor zielony, jednak jak się ubieram na zielono to wyglądam jakbym miała wymiotować he Za to kocham czerwony i nie wiem czy mi pasuje czy nie to chodze w nim na codzień

Proszę o pomoc w tym bo ja sama nie wiem jaki mam typ urody a bardzo bym chciała wiedziec jak dobrze o siebie zadbac
Exala jest offline Zgłoś do moderatora