Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-25, 10:02   #1518
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Zapomniałam wrzucić Na Wasze nieszczęście przypomniałam sobie Oczywiście pamiętacie, że nie mam za grosz talentu i nigdy sama nie maluję wzorków? Tak. To wrzucam, skoro liczy się idea
Preziu, czemu ty tak krytycznie do siebie podchodzisz? Mani jest urocze Co to za lakier, ten różowy?
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o cukier waniliowy, to tylko jeden na rynku jest naprawdę waniliowy - ten z Kotanyi. Wszystkie pozostałe, to cukry waNILINowe.
Kotanyi ma też prawdziwą wanilię w laskach. Myślę, że taki kawałeczek prawdziwej wanilii w kawce, to mogłoby być coś Spróbuj i opowiedz jak wyszło

Własnie taki kolorek jest mi potrzebny. Myślisz, że jakbym jutro skoczyła do biedry, to jeszcze jest szansa kupić? Piękne masz te pazurki Kawciu
O to mnie zagięłaś. Zawsze mi się wydawało, ze te cukry jakoś dziwnie pachną Poszukam tej wanilii i na pewno wypróbuję, dzięki za pomysł

Myślę, że spokojnie, bellki długo leżały.
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Ciężko mi, nie mam po prostu ochoty. I tak wmuszam często w siebie, w tygodniu, ten jeden posiłek dziennie, bo czuję, że pod wieczór żołądek daje o sobie znać, ale gdyby nie to przypuszczam, że nie jadłabym wcale.
Ale ci natura dokopała z tym zdrowiem A może coś w formie płynnej? Jakieś przeciery, koktajle bez mleka? Zawsze to łatwiej przełknąć.
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora