Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-02, 07:10   #2739
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
To dobrze, że udało się ściąć. Ja miałam ostatnio skocznię narciarską na fakerku, bo się rozdwoił a ja próbowałam spiłować z wierzchu. Ostatecznie to to rozdwojenie mi się złamało, ale odrosło na tyle, że już było na wolnym brzegu. Trzymam kciuki za pazurki!

Ja miałam przy tum makijażu wrażenie takiego braku harmonii. Oczy mega mega a potem od razu szyja Następnym razem będę o tym pamiętać, zazwyczaj robię właśnie takie zdjęcia też całej buzi.. ale śpieszyłam się na wyjście i jakoś zapomniałam.
Zobaczymy, czy będą zdrowe odrastać.
Tak to bywa właśnie, że rozdwojenie w końcu się łamie...

No jak w pośpiechu, to nie dziwne


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość


Ojej



Mam mani, pewnie nie wszystkim przypadnie do gustu, ale ja bardzo dobrze się w nim czuję
Ano ojej.


No mi też ten fakerek nie bałdzo.
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;49164778]
Oj bidulki małe
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
na zdjęciu poza skórkami nie widać takiej tragedii, ale wierzę, że na żywo odczucia są inne, zwłaszcza że bolą ale dojdą w końcu do siebie
Właśnie głównie skórki ucierpiały. Jak bym pokazała przed ich ograrnięciem, to mogłabym przyprawić o zawał
Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Bidulka polecam na noc wysmarować łapki alantanem plus, kiedyś pani w aptece poleciła mi go na ciężko gojącą się rankę, zostało mi go i jak skórki są masakryczne to smaruję na noc grubo i po 1-3 dni są już normalne

(...)

Też mam mani
kształt zaokrągliłam aby się nie "obkruszały" i zrobiłam nudny-mat
Dam radę. One sporo po prostu przeszły. Stąd tak się prezentują.

Twoje są super
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Śniegowa, Twoje paznokcie i skórki teraz wyglądają lepiej niż moje bez masakry przeprowadzkowej
O masz! To Ci się baty należą.


Wygraliśmy wczoraj z meblami kuchennymi!
Zaczyna to przypominać mieszkanie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2014-12-02 o 07:49
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora