Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-17, 09:39   #3694
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mnie kolor zmieniała tylko mgiełka. Nie zwykły top

Dzięki.
a to to też ta sb chyba jest na jakiejs bazie uv, one tak ochładzają
ale z topem chyba coś było u Agi, albo którejś innej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
To już ten "lepszy" stan, tych bezpośrednio po złamaniach/pęknięciach/rozdwojeniach nawet nie fotografowałam Super, że mani się spodobało
no ja wiem, ale myślę, że nawet w tym najgorszym momencie nie były takie złe jak Tobie się wydawało, tak obiektywnie

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

muszę sprawdzić koniecznie u siebie

dobrze, że wzięłaś będziemy miały dobre recenzje
ciekawe

hehe tego taka pewna nie jestem - po pierwsze mam dość nietypowe wymagania co do topów, a z drugiej nie mam aż takiego porównania, chocby odniesienia do poshe, sv czy inm

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53820820]

Użyłam Golden Rose Smoothing Base jako baze, a jako top Sally Hansen Diamond Flash
[/QUOTE]

jak Ci się ta baza sprawuje?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A na dzisiaj mam Święta w kolorze Milki!
ładne, choć wzorek sam w sobie średnio mi się podoba

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A moja wizyta w Alle to jedna wielka porażka.
Zapytałam o 4 rzeczy, żadnej nie było, na 2 panie zareagowała, jakby pierwszy raz słyszała, tj na termo lakier i płytkę S.
Holosiów brak, stempli brak.

Z lakierów to jakieś smętne porozwarstwiane zakurzone resztki, i półki udające, że mają dużo towaru. Bo jak postawisz hybrydę 5 cm od drugiej to zajmą więcej miejsca...
buuu, człowiek się nastawi, a tu takie coś :/

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ok, dzięki Jak będę to się tam rozejrzę
U mnie z normalnego Kerfa zrobili teraz Market czy tam Market Kerfur, czy cokolwiek - w każdym razie obowiązuje inna gazetka i promocje, mimo że asortyment chyba ten sam

Monomani, znowu...
Tym razem Savina Ruby, drobinki się wzięły i schowały po zmniejszeniu zdjęcia :x
pff, logika

Twoje paznokcie są stworzone do takich laksów aż zazdraszczam, bo sama też uwielbiam wszelkie czerwienie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora