Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-23, 13:01   #1142
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Hah jak widać nie tylko jak mam ten problem skoro przeważa opinia o chłodzie tego odcienia będzie mój Marto Twój opis był ostatecznym przekonaniem mnie

Ja znowu z pytaniem Chłodny matowy szary brąz do makeup-no-makeup, znalazło by się cos takiego w palecie MACa ? Ew. jasne odcienie do całościowego wykonania takiego makijażu oka
Cieszę się bardzo

Takich średnich brązów jest bardzo dużo, tylko nie do końca na swatchach widać, które faktycznie są jakie. Ja mam w planach Wedge, wydawał się odpowiedni, chociaż chyba jednak będzie cieplejszy, chłodne wydają się Quarry, Omega, Kid, Era, niektóre z nich w opisie mają jednak słówko golden, co skutecznie przemawia za ich ciepłotą, ja jednak nie wierzę opisom i swatchom Soft Brown jest cielakiem, Saddle jest ciekawy, niektóre brązy są tutaj:
http://www.temptalia.com/mac-eyeshadow-swatches-browns


Załamałam się. Hydra podróbkowa na allegro jest olbrzymia! Wydaje mi się, że najprostsze zgłoszenie naruszenia zasad nic nie daje. Może zrobilibyśmy jakąś akcję? że wszyscy codziennie będziemy pisać maile do allegro o ściągnięcie aukcji m.in. iwona-hoborg, która wystawia takie cuda, że płakać się chce...

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Dzięki
Wiem, że dużo opcji jest, aż za dużo
Zależy mi na cieniu.
Zastanawiam się nad Retrospeck, Dazzlelight oraz Satin Taupe (ten to chyba ciemny jest, widziałam różne zdjęcia i już sama nie wiem).
Do fioletów jakoś nie jestem jakoś przekonana...
Fiolety mogą być ciężkie Dazzlelight macałam i zapadł mi w pamięć, to dobry cień do rozświetlenia, ma fajną, miękką konsystencję i jest taki "gęsty" mocno napigmentowany bielą i bardzo świetlisty, myślę, że może być fajny. Satin nie jest taki ciemny, na swatchach zazwyczaj nakładane są ekstremalne ilości, żeby pokazać kolor. Przy subtelnym nałożeniu i roztarciu jest naprawdę piękny. Retrospecka bym się chyba bała, bo jest lustrem, chyba trzeba się nim napracować...
Dobry przewodnik jest tu: http://www.temptalia.com/mac-cosmeti...ing-mac-makeup
Są tam też swatche, w miarę dobre
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora