Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-08, 22:36   #4181
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Akurat mam lekarza babkę Dzisiaj zaskoczyłam pielęgniarza na prześwietleniu . Kazał mi zdjąc stanik no a dół że może zostać i że mnie zawoła . Zeby zdjąć stanik trzeba zdjąć i resztę...okazalo się że bluzkę mogłam nałozyc ale za poźno się o tym dowiedziałam Chłopak się zburaczył a ja jeszcze bardziej

a z drugiej strony - niech ma chłopak coś z życia nie?


Własnie sobie uświadomiłam, że nie odpowiedziałam Adze (wizaż mi zjadł cytat ) - myślę, że we Włoszech Dark Extacy będzie niedrogie. Skoro na ebay się im (Włochom) opłaca wystawiać za równowartość stu-kilku złotych, to to na pewno nie kosztuje dużo za 100 ml oczywiście.

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Violuś próbowałaś może tusz?
Już dwa razy fajny, ale efekt generalnie osiągam taki sam jak przy 2000 Calorie, więc nie widzę sensu żeby przepłacać za Clinique. Na jego korzyść przemawia tylko to, że szczotka jest jakby bardziej... hmmm... delikatna? no i ten tusz ładniej pachnie

odesłać Ci? pytam serio. Dziękuję za umożliwienie testu
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora