Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-17, 20:33   #1266
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Cathy wiem, ze nie lubisz takich pytań... no ale muszę zadać kiedy składałaś CS? bo ciekawa jestem ile już idzie... bo chyba coś długo i zaczynam się martwić. Nie wspomnę już o pędzlach z blusche

nie, nie długo jeszcze. Pamiętasz, że składane było później niż zamknięte zamówienie? Na Waszą prośbę o poczekanie na spadek kursu dolara
A pędzle lada dzien powinny być, bo Monika wysłała juz
Cytat:
Napisane przez lenlea Pokaż wiadomość
Cathy czy ta druga część SN2, która jak pisałaś wróciła do nadawcy po pobycie w celnym, została już ponownie wysłana?

nie, Karen czeka na odpowiedź reklamacyjną - wypełniła druk zniszczenia paczki (albo coś w tym stylu, nie wiem, jaki jest odpowiednik ichniejszy, w kazdym bądź razie coś w tym stylu mi napisała), ale nie dostałam od niej potwierdzenia powtórnej wysyłki (chyba, że wyśle bez tego)
Cytat:
Napisane przez dziubaczek Pokaż wiadomość
Cathy, odebrałam przesyłkę z SN i Lumiere, dziękuję serdecznie za organizację zamówień i za gratisy

a proszę bardzo i dziękuję również
Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Cathy, to SN 4 jeszcze nie przyszlo? Kurcze tak dlugo idzie Zawsze tak?

zawsze tak - paczki powyżej 150$ na bank celny zatrzymuje a poza tym - jeszcze nie długo, gdyż złożone zostało - zgodnie z Waszym zyczeniem później ze względu na wysoki kurs dolara, więc dopiero jakieś kilkanaście dni idzie. coś czuję, ze w poniedziałek dostanę laurkę z celnego
Cytat:
Napisane przez Bogula Pokaż wiadomość
Zwracam się z pytaniem do Cathy
Czy będziesz może w najbliższym czasie organizowała zamówienie z SN?

dopiero jak dotrą ostatnie trzy zamówienia, na ktore czekam .. w okresie wakacyjnym nie jestem w stanie ogarnąć tak dużej ilości zamówień, jak wcześniej
liczę, ze pod koniec przyszłego tygodnia pospływają do mnie ostatnie paczki i wtedy będę coś organizowała (bo sama mam ochotę na nowe zakupy )

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-07-17 o 20:37
cathy jest offline Zgłoś do moderatora