Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 23:57   #132
asiuha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Witam Was dziewczyny!
Przeglądam sobie ten temat i postanowiłam "opowiedzieć Wam swoją historię" Od około 2 lat robiłam pasemka (platyna plus czekolada). 3 tygodnie temu postanowiłam coś zmienić w swoim wyglądzie. Dodatkowo zmusił mnie do tego stan moich włosów... Suche, zniszczone, porowate, połamane. Zdecydowałam się na farbę w odcieniach czerwieni. Padło na Palette Intensive Color Creme (z dodatkiem czegoś - nie pamiętam), kolor intensywny ciemny rubin. Muszę przyznać, że byłam miłe zaskoczona. Farba pokryła pasemka zarówno platynowe jak i czekoladowe, włosy były mięciutkie i błyszczące. Teraz mija 4 tydzień i kolor zaczął się wypłukiwać i matowieć, ponadto widać maleńkie odrosty. Zaintersował mnie włąśnie ten toner... Chicałabym pogłębić kolor, sprawić aby włoski znów błyszczały. Wobec tego który odcień powinnam wybrać? Możecie coś doradzić? Druga rzecz mam włosy kawałek za ramiona, cieniowane, czy wystarczy jedna tubka? Z góry bardzio dziękuję i pozdrawiam
asiuha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując