Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-17, 16:44   #1192
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
moga być one są dobre
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
z tej aukcji nawet zamawiałam tam gdzie jest 6 bo ja 6 kompletów zamówiłam , są bardzo fajne identyczne jak mam od nich clipy aa czytam ten wątek o przedlużaniu i wizazanka xenia mądrze sie wypowiada cytuje jej posta "No ja sie z Toba nie moge zgodzic.
Moze i przedluzanie nie wplywa pozytywnie na wlosy,ale tak mozna by sie doszukiwac zla we wszystkim chocby i farbowaniu,suszeniu,prost owaniu,tapirowaniu...
Moze metoda zawinila?I nie trzeba ogolnie przedluzania oczerniac?Rozumiem,ze jestes rozczarowana,ja tez bym byla i byc moze tez bym sie zarzekala ,ze nigdy wiecej...Jednak to trzeba przemyslec..
No ja przyznam szczerze,ze o mikroringach tez slyszalam duzo niekorzystnych opini,ze za slabo -zjezdzaja a zbyt mocno lamia i przecinaja wlosy.
Ja jestem z mojej metody zadowolona.Z wlosow po zdjeciu tez bylam,bo byly zdrowsze od niesuszenia suszarka i dobrych odzywek. Wczesniej sam dyfuzor by jakos wygladac."
No i racja jakby się przejmować wszystkim to najlepiej z domu nie wychodzić..

Dzięki dziewczynki - tylko teraz jeszcze problem z kolorem bo ja ani 613 ani 22 nie mam a znów jakbym je zafarbowała to może mi kolor nie wyjść taki jak mam na włosach (bo ten co mam na włosach to wypadkowa kilku różnych farb po kolei )
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora