Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patenty na bycie NAJ - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-11, 10:14   #4567
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 488
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Hej, a macie jakiś sprawdzony sposób na bolące gule/czyraki? Ostatnio przed okresem wyskakuje mi plaga tego paskudztwa Idę do lekarza, bo może stoją za tym jakieś poważniejsze przyczyny, ale teraz chciałabym zadziałać doraźnie i szybko się tego pozbyć. Zawsze smaruje je szałwią i maścią propolisową, bo słyszałam, że jest dobra na jakieś takie gronkowcowe zmiany. I faktycznie działa, wyciąga syfa na wierzch, robi się biały i dojrzewa. Wyciskac nie wyciskam, bo nie można, boli i zostawia blizny albo roznoszę bakterie i robi się błędne koło. Tylko czasem jest już na tyle duży, że sam pęka przy myciu twarzy itd. Wtedy go do końca wyduszam i dezynfekuję, ale ciągle co jakiś czas pojawia się to samo. Nienawidzę tego i już nie mam siły, bo nie umiem z tym walczyć, nawet jeżeli nic mi nie wyskakuje przez jakiś czas to i tak mam tam pełno blizn, zaczerwienień, poprzednia lekarka rzuciła na nie okiem i zaleciła cepan, który nic nie daje :/ Zazwyczaj dobrze sprawdzają się na mojej cerze naturalne metody pielęgnacji, no i dużo słyszałam o aloesie, ale sama nie używalam niczego z jego zawartością, są jakieś dostępne preparaty w aptece czy zielarskich sklepach? Łudzę się, że może chociaż chwilowo ukoiłby moją skórę zanim nadejdzie termin mojej wizyty...


co wrażliwsze wizażanki przepraszam za ten naturalistyczny opis cyklu życiowego czyraka
Angry jest offline Zgłoś do moderatora