Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-11, 09:07   #457
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Moyraa Pokaż wiadomość
Przeszukałam wątek pod tym kątem i nie znalazłam niczego, więc tak... Czy podczas stosowania toniku lub peelingu migdalowego mogę złuszczać naskórek dodatkowo ściereczką muślinową, czy w tym czasie sobie darować? Mam problem z ciągle odstającymi skórkami, który zniknął po codziennym stosowaniu ściereczki . Oczywiście po złuszczaniu i nałożeniu kwasu nawilżę się mieszanką kwasu hial. + olej.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

I jeszcze jedno pytanie . Używał ktoś może kwasu migdłąowego w połączeniu z niacynamidem? Czytałam na innym forum, że dobre efekty daje z nikotynamidem i w sumie zarówno jedno, jak i drugie to wit. B3, więc efekt chyba powinien być podobny? Mam niacynamid w domu, więc bez żadnych kosztów mogłabym dodać . A jeśli takie połączenie jest dobre, to ile tego dodać i jak zmienić resztę skłądników Toniku 5% z mazideł?

I tak nawiasem mówiąc (a raczej pytając ) - czy migdał byłby w stanie usunąć zaczerwienienie kichola ? Oczywiście pod warunkiem, że to słońce dało mi taki efekt + przebarwienia pozapalne, a nie same naczynka.
Up. Jest to dla mnie bardzo ważne, szczegolnie co z tą ściereczką muślinową.
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując