Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi
Wątek: Nasze blogi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-08, 15:04   #3738
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Ja raczej nie chwalę się blogiem lakierowym, ani też go nie ukrywam. Bliscy znajomi raczej wiedzą, rodzina też (ale szczególnie się nie zainteresowali). Ludzie mają dziwną tendencję do oceniania, wtrącania się, dogadywania... mi niespecjalnie się chce tego słuchać, mimo że nie do końca przejmuję się tym, co inni myślą.
Jak już dyskusja się toczy o tym czy rozgłaszamy to, że mamy bloga... Ja mam taką zasadę, że staram się trzymać swoje życie internowe z dala od życia realnego. Moja najbliższa przyjaciółka i mąż wiedzą, no ale to w końcu osoby, które wszystko o mnie wiedzą. Na co dzień pracuję na uczelni, większość moich znajomych to znajomi, prawnicy czy doktoranci, wątpię, żeby ktokolwiek z nich zrozumiał sens prowadzenia tego typu bloga. Mnie ich prywatne hobby też aż tak bardzo nie interesują, więc jakoś nie widzę sensu afiszowania się. Poza tym w internecie często dzieli się z obcymi osobami wrażeniami, którymi by się człowiek nie podzielił normalnie i jakoś nie chcę, żeby wszyscy o mnie tyle wiedzieli. Lubię trzymać pewne sfery mojego życia odseparowane od siebie.
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora