Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-29, 23:07   #393
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
W Douglasie nadal trwa promocja na Estee Lauder, do zakupu powyżej 200 zł prezent w postaci kosmetyczki z miniproduktami:

- 15 ml Illuminator
- 7 ml Daywear
- 5 ml Advanced pod oczy
- no i kosmetyczka

Kupiłam zestaw z Idealistem za 240 zł:
- 30 ml Idealist
- 15 ml Daywear
- 5 ml Advanced pod oczy

Jestem zadowolona, bo w tej cenie mam sporo dobroci, w tym 10 ml Advanced Eye, czyli 2/3 pełnowymiarowego kremu.

Dostałam też kilka standardowych gratisów. widoczne na zdjęciu.

Pytałam też o perfumy, bo spodobały mi się nowe Elie Saab, chciałam próbkę odpsikaną do fiolki. Konsultantka powiedziała mi, że nie robią takich próbek, ale może mi zaproponować zakup perfumetki 5 ml za 9,99 zł i gratis napełni mi ją wybranymi przeze mnie perfumami. Skorzystałam z propozycji

Ogólnie fajna dziewczyna mi się trafiła, chętna do prezentowania Gdybym miała więcej czasu na pewno zrobiłaby mi jakieś próbki z pielęgnacji, bo pytała sama czy coś mnie jeszcze interesuje. Żeby nie być nieuprzejmą, wzięłam jeszcze próbkę nowego EL Illuminator pod oczy

Pokazywała mi jeszcze zestawy z tuszami do rzęs, bo pytałam o nie. Żadnego nie kupiłam, ale myślę, że fajne były:
- EL Sumptuous mini + kredka Onyx za 39 zł
- Lancome Doll Eyes z płynem do demakijażu 30 ml i kredką za 135 zł

Mówiła mi też, że właśnie dostali zestawy ze starszą wersją tuszy Lancome (tzn. nie Doll Eyes), gdzie do pełnowymiarowego tuszu dołożone są 3 minitusze, więc w sumie te 3 małe tusze dają pojemność jak duży tusz, a więc tak jakby 2 tusze w cenie jednego.
JA tych kosmetyczek trochę dostałam... m.in. z Advanced Night Repair- i w miniaturkach mam 36 ml, 3 tusze sumptuous, 3 błyszczyki, pod oczy, 6 słoiczków time zone... Ale jakoś niespecjalnie przepadam za pielęgnacją EL- wydaje mi się, że te kosmetyki mają dużo chemii...

Ale za to cieszę się, bo dostałam 2 zestaw genifique i nawet całkiem fajny....
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując