Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-07, 13:08   #2565
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Natjakim cudem masz tej maski jeszcze na jeden raz?Masz krótkie włosy?
Tonik polecam aox.Ja miałam/mam jeden i drugi i nie ma porównania dla mnie między oczyszczającym,a aox-ten wygrywa
Zresztą skoro bierzesz micel to tonik oczyszczający Ci zbędny,bo dla mnie to jeden i ten sam kosmetyk.Nie zauważyłam różnicy między nimi.Zresztą skład mają bardzo podobny to nic dziwnego.

Masło JMO jest boskieZakochałam się w nim mieć muszę.Nic tak nie działa na moje ręcę jak onoJeszcze strasznie lubię nim dekolt pomiziaćNo i zapach wprost zniewala.Jest strasznie wydajny,bo mam tego próbaska od Ciebiei mam.
Oszczędna jestem Została mi co prawda 1/3 opakowania, ale coś tam jeszcze maźnę Ja nie lubię jak mi spływa z włosów, bardziej się koncentruję na dobrym rozprowadzeniu i delikatnym wtarciu kosmetyku. Włosy aż za długie mi porosły, fryzjer się kłania, jak nic.

Dekoltu jeszcze nim nie smarowałam, trochę się boję o zapchanie, bo jednak zostawia taką warstewkę na skórze. Chociaż jak buzię smaruję, to cudowna jest na drugi dzień i nic nie zapycha. Patrz, taki delikatniutki zapach, a taką potrafi sprawić przyjemność . Cieszę się, że jeszcze masz, taki był zamiar, co by niewinne duszyczki kusić Znasz zresztą moje zdanie na temat próbaskowania A tak na poważnie chciałam sprawdzić, czy tylko ja mam taką schizę na masło. Chciałaś, to masz To i teraz wydasz
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora