Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-02, 09:35   #1503
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Wszystkiego najlepszego z okzji nowego roku ode mnie i od mojego TZa
Byłam na imprezie, bawiłam się świetnieNiestety króliczego nosa nie miałam bo miałąm kararale i tak czułam się królikiem każdy chciał zabrac mi uszy
Wróciłam do domu o 11, miałam być o 6 ale autobus nie przyjechał... wróciliśmy na miejsce imprezy(a to był stary domek gospodarza który ma nowy dom na tym samym podwórku) we trojkę usnęliśmy na małej kanapi ja , mój tz i nasz przyjaciel i myślałam, ze umrę jak się obudziłam bo byłam CAŁA ścierpnięta ale mega ból kolejny autobus tez nie przyjechał... wiec musiałąm dzwonic po mame(dobrze, ze ona niepijaca ale chora była i szkoda mi było ją ściągać) ale nie miałam wyjścia bo do domu miałam chyba ze 4h pieszo:brzydal a po cytrynówce jakoś nie miałam siły na spacerek

Malowałam się 3 razy i ostatecznie nie byłam zadowolona, za perwszym razem za czarne oko zrobiłam i zmyłam, za drugim chciałam brokat przykleić klejem do rzęc i za dużo go dałam i mi posklejał rzęsy masakra dobrez, że zaczęłam się wcześneij szykować

Sniegowa piękn a fryzurka (bardzoo bardzo piękna) i mani jak zwykle dopracowane

Loli meega wypas

Zła najważniejsze, ze sie dobrze bawiłąś

PS na razie mam tylko jedno zdjęcie od koleżanki bo nie mam tu kabelka do zgrania fotek

Hahaha Ale historia.

Dzieki


Ale cudnie wyglądalaś. Niesamowite włosy



Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dziewczyny i Szyszku w Nowym Roku! Oby był o niebo lepszy niż poprzedni...



Za Wasze życzenia nie dziękuję Żeby się spełniły






Nie wyszło?

Pakowane po 3 czy 4 sztuki? Miałam je w ręce ostatnio i odłożyłam

Dzięki za życzenia.

No nie wyszło tak, jak na inspiracji, a nie w sensie: nie wyszło w ogóle

Nie, po 1 sztuce

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o mnie, to po regeneracji w wannie i zjedzeniu pysznego rosołku, poczulam się na siłach by wykonac murzynka według przepisu Śniegowej. Nie pytajcie jak mi poszło
W kuchni armagedon, ja cala w czekoladzie. Cukier za cholerę nie chciał mi sie rozpuścić w kąpieli wodnej, a kiedy juz wszystko przelałam do foremki i włożylam do piekarnika, to na blacie znalazlam przygotowana do wsypania mąkę
Ze stoickim spokojem wyjęłam foremke z piekarnika, przelałam gorące coś ze środka spowrotem do miseczki, dodałam mąkę, zmiksowałam, wlalam do formeki i wstawiłam do piekarnika. Voila

"Ciasto" sie piecze.
Ogłaszam konkurs na temat:
CO WYJMĘ Z PIEKARNIKA ZA 45 MINUT?



Zapamiętać: nie robić ciasta na kacu!


Hahahaha!
Ja wczoraj na obiad zrobiłam mega wypaśne placki ziemniaczane, z czedarem, habanero, cebulką i papryka marynowaną. Do tego domowa salsa..... Mniam

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Cześć ludki !

Szczęśliwego TEGO roku, aby wszystkie zamierzone cele zaznały spełnienia a wszelakie smutki odeszły tak samo jak nasz stary rok! Zdrowych,mocnych paznokci, niekończącego się wiadra weny i pomysłów na każdy nowy dzień



O dziwo nie mam kaca, bardzo dobrze się czuję impreza udana

Dziękować za zyczenia
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
u mnie wyszło tak jak chciałam, ale zdjęcia nie pokazują tego niestety

Jak dla mnie Twoja śliczne wyszła, podziwiam, że sama zrobiłaś takie cudo.
Fajne włoski

Dzięki
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Genialne! uwielbiam takie plecione fryzury
Ja tez lubię.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
One są cudowne...
Dzięki ogromne
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Piękne.
Właśnie z tymi naklejkami są jedyne w swoim rodzaju.

Jak nie wyszło, jak wyszło?
Genialne upięcie.
To nie naklejki, ale takie jakby cyrkonie Dzięki

No wiem, ale nie wyszło, w sensie nie jest tak jak na zdjęciu które było inspiracją. U siebie to trochę trudniej takie coś zrobić

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Kurczę, podziwiam Cię.
Czesałam Młodą (tak jak na wigilię chciała), jej przyjaciółkę ( zrobiłam jej uroczą kokardkę z włosów) i znajomą
Wiesz, ja to strasznie lubie, więc to nie męczy tak
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora