Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-12, 20:27   #2180
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
A jest nowa wersja? Widziałam H50 i H50s, mój to H50, kupowałam na pewno z rok temu.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------


Nie ma za co, pędzle to temat rzeka Sorki, nie wyrobiłam się w czasie z tym spisem ale w tygodniu postaram się zrobić.
A wiecie co? Może zrobimy coś takiego, że każda zrobi listę swoich must have pędzli, czy ulubieńców ? Nie ważne jak to nazwać, można by się tylko dogadać ile miało by ich być, nie wiem, 5 czy 10 jak z maluchami do makijażu oka? Pewnie pomagało by to innym osobom które dopiero zaczynają, zwłaszcza gdyby się okazało, że niektóre sztuki się powtarzają u różnych osób Fajnie by było zrobić jakiś odnośnik do takiego katalogu, można by tam tylko wstawiać listę, a plotki i porady nadal pisać tutaj, to by wszystko uprościło. Ja sama z radością zobaczę Waszych faworytów ! Co Wy na to?
Bardzo dobry pomysł!
Przydałoby sie takie coś na tym wątku. Jestem obecnie na etapie poszukiwania pędzli, więc dla mnie taka lista byłaby ogromnym ułatwieniem. Dla Was dziewczyny również, bo po raz setny odpiwadać na te pytania, to może znudzić, tak więc by się pokierowało zagubioną owieczkę (np. mnie) na taka listę i byłoby trochę spokoju
Z chęcią bym poczytała Wasze must-have. Takie podstawowe pędzle, dla przeciętnej Pani Kowalskiej Bo po przeczytaniu tego wątku może głowa rozboleć od nadmiaru informacji
Scrabble1, możesz na szybko stworzyć taką listę? Może bym ją skopiowała, bo jak zdążyłam sie zorientować Twoje pędzle to raczej półka średnia. Czyli odpowiednia na moją kieszeń - studentki Bylabym bardzo wdzięczna

Edit: Scrabble1, widzę że czytasz w moich myślach!

Edytowane przez zaczarowana_panna
Czas edycji: 2013-12-12 o 20:29
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując