Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-25, 19:07   #4800
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Hej dziewczyny!
Byłam u rzecznika.
Mam napisac pismo z zadaniem zwrotu pieniędzy za te druga koloryzacje - czyli 240zl i zadaniem odszkodowania w postaci 10 zabiegów regeneracyjnych w innym salonie wg cennika innego salonu- jako ze w tym salonie, w ktorym mi spieprzyli włosy Olaplex kosztuje 290zl, wybrałam salon, w ktorym kosztuje dokładnie tyle samo.
Teraz tylko musze im napisac to pismo i wyslac... Maja podobno 14dni na odpowiedz i jesli nie odpowiedzą lub sie nie zgodzą to wtedy sprawa zajmuje sie rzecznik oficjalnie.
Co myślicie?
Na ich fb ich wierne fanki robią ze mnie psychiczną idiotkę i kazały mi isc "z tą bulwersującą sprawą" do "sprawa dla reportera"...
Czuje sie z tym paskudnie! NIKT mnie nie poparł, NIKT nie przyznał, ze mam racje i mi włosy zniszczyły
Fatalne uczucie, wierzcie mi.
Dla zainteresowanych: salon Creativo Pszczyna, na fb moja negatywna opinia jest jedyną negatywną...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora