Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-29, 21:42   #641
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
ooo Nie wiedziałam. Są jakies fotki ? Google mi nie pomogło ;/

a faktycznie :
nazwie CHIC, której twarzą została aktorka Kasia Zielińska. Kolekcja ta – utrzymana w konwencji światowego trendu o nazwie Exotic – stawia akcent na kolory zieleni szmaragdowej, granatu, turkusu lagoon i koloru szafirowego w połączeniu z elegancką czernią i niezwykłym blaskiem pawich piór. Prezentuje wizerunek kobiety tajemniczej i zmysłowej, pełnej wyrafinowanego szyku i elegancji.
Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ale to chyba nie limitka bo te cienie są w stałej ofercie o ile się nie mylę. Po prostu robią makijaż inspirowany czymś i dają cienie co byśmy się napaliły i próbowały go skopiować. Przynajmniej ja to tak widzę

Dokladnie, to nie jest limitka. Sa to cienie dostepne caly czas i maja byc w ciaglej sprzedazy tylko, ze Zielinska jest twarza marki i akurat tymi cieniami byl robiony make up to wystawili je zeby bylo latwiej jakby ktos chcial sobie je kupic. Podejrzewam, ze duzo moze byc takich osob bo w sumie makijaz ciekawy i wpisujacy sie w trendy
U mnie jest wypelniowny, ale z tego co ja pamietam ze szkolenia to jeszcze jakiegos pigmentu uzywali do tego make up'u. Tylko, ze jego tam nie ma

A co do tych limitek to z tego co wiem nic mi raczej nie wiadomo zeby mialy byc przynzjamniej nie w najblizszym czasie. Narazie chca wprowadzic marke, zobaczyc jak sie bedzie sprzedawala itp itd...moze potem cos wymysla, ale mysle ze bardziej beda starac sie poszerzac kolorystyke na stale. Przynajmniej tak mi mowila wizazystka Kobo, no ale zawsze wszystko moze sie zmienic
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując