Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-13, 13:16   #1442
justak0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Question Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

czesc dziewczyny!
Ja też jakiś czas temu sprawiłam sobie fryzurkę Victorii. Wcześniej miałam włosy do ramion dość mocno postopniowane. Niestety nie udało się obciąć ich tak żeby zlikwidować wszystkie różnice w długościach i wciąż tego stopniowania trochę jeszcze zostało. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tej fryzurki, ale fryzjerka chyba zrobiła mi za małą różnicę długości między tyłem a przodem. Zdjęcia które dodaję są sprzed ok. miesiąca. Teraz włosy już trochę mi odrosły i wybieram się podciąć tył. Moim największym problemem jest kolor. Mój naturalny to nieciekawy mysi ciemny blond. Już bardzo długo rozjaśniam włosy (wcześniej robiłam też jasne pasemka) ale zawsze po 3-4 tygodniach włosy zaczynają mi żółknąć. Zawsze farbuję je u fryzjera i niby dobrymi preparatami, ale wciąż się tak dzieje. Płukanki to porażka bo już wolę mieć włosy żółtawe niż z fioletowymi refleksami. Teraz mam 3-centymetrowe odrosty i zastanawiam się co zrobić. Kolejne rozjaśnianie tylko osłabi moje i tak już bardzo mizerne włoski, a po miesiącu znów będą zółte Doradźcie mi coś... może jakiś balejaż? sama już nie wiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (13,1 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (10,7 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (21,6 KB, 244 załadowań)
justak0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując