Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-21, 10:04   #4964
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja nie potrafię.
Nadal ubieram się nieprzystojnie, nadal słucham nieprzystojącej starszym paniom muzy i jeszcze do tego szaleję na koncertach i ogólnie zachowuję się dokładnie tak, jak 20 lat temu.
Pewnie dlatego bronię Szapołowskiej - jestem tak samo "nieodpowiednia", jak ona.

Nie wiem, Czarnazuziu, ale ja już ten wiek z pewnością mam i z pewnością zasługuję na potępienie, bo przestrzegam dokładnie tych samych zasad, co w wieku "niepewnym".

Pani w "pewnym" wieku nie może być sexy, nie może być zalotna, uwodzicielska. Czy młodsza, ale niezbyt urodziwa może, czy też obowiązują ją jakieś specjalne zasady?

Ze na przykład powyżej 35 lat, albo 100 kilo to już tylko długi rękaw, nie "machać" biustem (swoją drogą ciekawe, jak to wygląda) i koniecznie zaprzeczać, kiedy ktoś mówi, że jesteś sexy?
A jednak zbyt krótki sen szkodzi. Co Ty wygadujesz?

Co ma zalotność i atrakcyjność do glanów? I co ma wspólnego z babą niemal włażącą na facetów?
Szkoda, że nie widziałaś jednak tego programu. Jak byś zobaczyła jak pani Grażyna gładziła "Sebusia" (którego poznała 10 min. wcześniej na zapleczu), po plecach i rękach to może byś rozumiała o czym mówimy.

Nie przeinaczaj już proszę naszych wypowiedzi z wczoraj. Miej litość. Naprawdę nie chce mi się raz jeszcze objaśniać tego, co stronę wstecz jest czarno na białym.

I pamiętaj, że się w sobotę widzimy.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora