Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-17, 19:24   #3185
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez fioletowasukienka Pokaż wiadomość
Hej. Mam ten puder. Wersja prasowana jest genialna. Polecam przetestować. Jest inny niż wszystkie prasowance, taki twardy przez co się nie pyli i jest bardzo wydajny. Dobrze matuje ale nie wysusza, ładnie twarz wygląda po nim, taka wygładzona? Photoshop? Coś w tym stylu. Napewno inny niż reszta tradycyjnych pudrów tego typu. Wersja sypana tego pudru jest średnia, a na pewno już nie warta tych pieniędzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a mam dokladnie odwrotne zdanie
prasowaniec niewygodny ciezki do nakladania.sypki lepszy, nie pyli sie,
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miałam i nie polecam. Nie matuje, u mnie powodował swiecenie szybciej. Na dodatek jest mega twardy i cieżko sie nabiera pedzlem. Ponoc wersja sypka lepsza. Ale nie miałam, to sie nie wypowiem.
dziękuję za opinie
w takim razie chyba go sobie daruję, a macie może jakiś godny polecenia ? również matowy

i jeszcze chciałabym zapytać o jakiś podkład matujący ewentualnie nawilżający ze średnim kryciem ?
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora